top of page

ANSYS Discovery Spaceclaim

ANSYS Discovery SpaceClaim to uniwersalna aplikacja do modelowania 3D, zapewniająca wydajne rozwiązania typowych zadań modelowania. Zbudowany na technologii bezpośredniego modelowania, Discovery SpaceClaim usuwa problemy geometrii związane z różnymi operacjami CAD 3D, takimi jak projektowanie lub modelowanie koncepcji, naprawa przetłumaczonych plików CAD, ogólne modelowanie i pełna edycja modelu. Dzięki łatwej obsłudze i prostocie Discovery SpaceClaim jest niezwykle wartościową metodą radzenia sobie z małymi i dużymi problemami z modelowaniem.

Szybkie tworzenie geometrii

Discovery SpaceClaim przoduje w szybkim tworzeniu dowolnej geometrii 3D. Usprawnione narzędzia i przepływy pracy oznaczają w ciągu kilku sekund tworzenie szorstkich koncepcji, szczegółowych projektów, narzędzi / urządzeń, geometrii związanej z CAE lub odwrotnej inżynierii pliku STL w czysty model 3D CAD.

Discovery-Logo.png

Manipulacja plikami STL
Dzięki narzędziom edycji danych SpaceClaim możesz wyszukiwać, naprawiać i optymalizować pliki STL do dalszego użytku, takie jak drukowanie 3D i inżynieria odwrotna.

 
Naprawa modelu
Automatyczne narzędzia do naprawy Discovery SpaceClaim szybko leczyją brudne i niekompletne pliki CAD, przyspieszając twój czas na siatkę.

 
Proste narzędzia
Dzięki zaledwie 4 narzędziom, które wykonują 80% typowych zadań modelowania, Discovery SpaceClaim to najprostsze narzędzie CAD, jakiego kiedykolwiek się nauczysz.

 
Import i edycja CAD
Otwórz i edytuj pliki CAD w zakresie projektowania koncepcyjnego, produkcji, drukowania 3D, inżynierii wstecznej i symulacji. Usunięcie, uproszczenie lub edycja złożonych funkcji nie stanowi problemu dla narzędzi modyfikujących i zapobiegających Discovery SpaceClaim. Łatwo zmienić geometrię w locie.

 
Wszechstronność
Możesz myśleć o Discovery SpaceClaim jako wielozadaniowym modelarze 3D. Wszędzie tam, gdzie dane 3D są lub mogą być użyte, Discovery SpaceClaim oferuje przyrost wydajności wszystkim zaangażowanym.

bottom of page