ANSYS Discovery Spaceclaim

ANSYS Discovery SpaceClaim to uniwersalna aplikacja do modelowania 3D, zapewniająca wydajne rozwiązania typowych zadań modelowania. Zbudowany na technologii bezpośredniego modelowania, Discovery SpaceClaim usuwa problemy geometrii związane z różnymi operacjami CAD 3D, takimi jak projektowanie lub modelowanie koncepcji, naprawa przetłumaczonych plików CAD, ogólne modelowanie i pełna edycja modelu. Dzięki łatwej obsłudze i prostocie Discovery SpaceClaim jest niezwykle wartościową metodą radzenia sobie z małymi i dużymi problemami z modelowaniem.

Szybkie tworzenie geometrii

Discovery SpaceClaim przoduje w szybkim tworzeniu dowolnej geometrii 3D. Usprawnione narzędzia i przepływy pracy oznaczają w ciągu kilku sekund tworzenie szorstkich koncepcji, szczegółowych projektów, narzędzi / urządzeń, geometrii związanej z CAE lub odwrotnej inżynierii pliku STL w czysty model 3D CAD.

Discovery-Logo.png

Manipulacja plikami STL
Dzięki narzędziom edycji danych SpaceClaim możesz wyszukiwać, naprawiać i optymalizować pliki STL do dalszego użytku, takie jak drukowanie 3D i inżynieria odwrotna.

 
Naprawa modelu
Automatyczne narzędzia do naprawy Discovery SpaceClaim szybko leczyją brudne i niekompletne pliki CAD, przyspieszając twój czas na siatkę.

 
Proste narzędzia
Dzięki zaledwie 4 narzędziom, które wykonują 80% typowych zadań modelowania, Discovery SpaceClaim to najprostsze narzędzie CAD, jakiego kiedykolwiek się nauczysz.

 
Import i edycja CAD
Otwórz i edytuj pliki CAD w zakresie projektowania koncepcyjnego, produkcji, drukowania 3D, inżynierii wstecznej i symulacji. Usunięcie, uproszczenie lub edycja złożonych funkcji nie stanowi problemu dla narzędzi modyfikujących i zapobiegających Discovery SpaceClaim. Łatwo zmienić geometrię w locie.

 
Wszechstronność
Możesz myśleć o Discovery SpaceClaim jako wielozadaniowym modelarze 3D. Wszędzie tam, gdzie dane 3D są lub mogą być użyte, Discovery SpaceClaim oferuje przyrost wydajności wszystkim zaangażowanym.