top of page

GEOMAGIC Control X

Geomagic Control X to kompleksowa platforma pomiarowa, która dostarcza najpotężniejsze narzędzia w branży. Dzięki Geomagic Control X menedżerowie jakości dostają oprogramowanie łatwe w użyciu, intuicyjne,  wszechstronną kontrolę i identyfikowalne, powtarzalne przepływy pracy dla procesu pomiaru jakości. Szybkie, precyzyjne i bogate w informacje raporty i analizy umożliwiają znaczną poprawę wydajności i jakości w każdym przepływie pracy.

 

Nowy interfejs, nowe możliwości

Dzięki nowemu interfejsowi użytkownika, innowacyjnym nowym narzędziom pomiarowym i inspekcyjnym, sterowanemu przepływowi pracy, wstępnie zaplanowanym procesom i swobodnej kontroli Geomagic Control X zapewnia niezrównaną łatwość użycia i zrozumienie dla pomiarów 3D w każdym procesie produkcyjnym. Teraz dokładny pomiar i szybka analiza produkowanych części i zespołów jest dostępna dla każdego, kto chce znacząco poprawić jakość produkowanych części i podzespołów.

singlebox-control-x_4.png

Istotne szczegóły

Nowe potężne funkcje raportowania w Geomagic Control X umożliwiają tworzenie komunikatów wzbogaconych o grafikę. Niestandardowe sterowanie punktami widzenia i raportowanie w stylu widoku umożliwiają dokładniejsze śledzenie raportu za pomocą tradycyjnej papierowej lub pdf-owej prezentacji graficznej. Zupełnie nowe, inteligentne wymiarowanie 3D i procesy zarządzania adnotacjami pozwalają dokładnie kontrolować sposób wyświetlania wymiarów. Możesz wybierać spośród popularnych reprezentacji domyślnych lub tworzyć spersonalizowane i niestandardowe style adnotacji, aby dopasować je do standardu firmy. Nowe, zaawansowane narzędzia do projektowania raportów zapewniają elastyczność wyboru sposobu konfiguracji raportów w preferowanym formacie.

Odpowiedzialność

Certyfikowane przez NIST-PTB wyniki dają pewność szybkiego sprawdzenia z dokładnością. Nowe funkcje Geomagic Control X pozwalają na tworzenie inspekcji z pełną odpowiedzialnością i identyfikowalnością w całym procesie.

bottom of page