top of page

GEOMAGIC DESIGN X

Geomagic Design X został zaprojektowany do konwersji danych skanowania 3D w wysokiej jakości modele CAD. Robi to, czego nie może zrobić żadne inne oprogramowanie dzięki połączeniu automatycznej i sterowanej ekstrakcji modeli bryłowych, niezwykle dokładnego dopasowania powierzchni do skanów 3D, edycji siatki i przetwarzania chmur punktów.
 
Funkcja LiveTransfer
Geomagic Design X stanowi uzupełnienie całego ekosystemu projektowego, z natywnym wyjściem do SOLIDWORKS®, Siemens NX®, Solid Edge, Autodesk Inventor®, PTC Creo® i Pro / ENGINEER® z wykorzystaniem opatentowanej technologii LiveTransfer. Umożliwia to bardzo szybkie przejście zeskanowanego modelu do głównego środowiska CAD, z którego korzystasz.
singlebox-design-x_1.png
Przyśpiesz tworzenie obiektów
Skanuj prototypy, istniejące części, narzędzia lub powiązane obiekty i twórz projekty w ułamku czasu potrzebnego do ręcznego pomiaru i tworzenia modeli CAD od zera. Geomagic Design X to najprostszy sposób na stworzenie edytowalnych, opartych na funkcjach modeli CAD ze skanera 3D i zintegrowanie ich z istniejącym projektem inżynieryjnym.
Łatwa inżynieria odwrotna
Przygotuj obiekty, których nie można zaprojektować bez inżynierii odwrotnej, niestandardowe części, które wymagają doskonałego dopasowania do ludzkiego ciała.
bottom of page