top of page

GEOMAGIC Freeform Plus

Geomagic Freeform umożliwia rozwiązywanie złożonych wyzwań związanych z projektowaniem i produkcją. Najbardziej wszechstronne w branży organiczne narzędzie inżynierii 3D łączy dotykowe rzeźbienie 3D, obróbkę powierzchni, modelowanie zamiaru projektowania, skanowanie 3D, współdziałanie CAD i tworzenie form.

PROJEKTOWANIE Z INNYM PODEJŚCIEMGeomagic Freeform oferuje kompleksowy zestaw narzędzi do projektowania i rzeźbienia pozwalający na rzeźbienie, detale i deformowanie wirtualnych modeli gliny w dowolne formy.

Geomagic Freeform Plus przenosi te zestawy narzędzi do zaawansowanego projektu produkcyjnego, w tym do automatycznej konwersji gliny cyfrowej i wielokątów na powierzchnie NURBS, projektowanie form i matryc, ostrzał, analizę przeciągnięć, narzędzia do tworzenia linii podziału i powierzchni dla złożonych kształtów organicznych.

singlebox-freeform_1.png

DODAJ ORGANICZNY PROJEKT DO TRADYCYJNEGO CAD

Geomagic Freeform jest specjalnie zaprojektowany, aby wprowadzić projekt do produkcji, w tym jego solidne narzędzia do interoperacyjności obsługujące import i eksport formatów plików 3D, w tym STL, OBJ, PLY, IGES, STEP i innych neutralnych formatów. Freeform Plus obsługuje dodatkowe formaty CAD. Połącz pliki CAD z rzeźbionymi funkcjami, aby utworzyć dokładne bryły organiczne, które są zdefiniowane przez wyraźne wymiary.

 

PERFEKCYJNIE REALISTYCZNE RENDERINGI

Zaskocz i zachwycaj swoich klientów lub współpracowników dzięki KeyShot dla systemów 3D High Definition, aby szybko i pięknie renderować swoje projekty.

ZAPROJEKTUJ WSZYSTKO Z WBUDOWANĄ PRECYZJĄ

Geomagic Freeform pojawia się tam, gdzie zatrzymuje się tradycyjne oprogramowanie CAD. Ten hybrydowy system modelowania ma elastyczność i zalety wielu różnych paradygmatów modelowania obejmujących Powierzchnie, Bryły, Siatki, SubD i Clay.

bottom of page