Oprogramowanie

Skan 3D to dopiero początek, oprogramowanie pomoże Ci przekształcić i przeanalizować otrzymane wyniki

Artec_skanery
FARO_skanery
Polyga_skanery
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Polyga FlexScan 3D

FlexScan3D to oprogramowanie operacyjne wszystkich skanerów firmy Polyga. Zapewnia narzędzia potrzebne do tworzenia skanów 3D o wysokiej rozdzielczości i dokładności, sterowania wieloma skanerami 3D w łatwym w użyciu interfejsie, a także do przetwarzania końcowego umożliwiające wyrównywanie i łączenie skanów w w pełni cyfrowy model 3D. Po zeskanowaniu możesz pozycjonować, analizować i modyfikować otrzymane dane.

Artec Studio Professional

Artec Studio to wiodące w branży oprogramowanie do skanowania 3D i przetwarzania danych, zaprojektowane w celu przekształcania obiektów świata rzeczywistego w wysokiej jakości modele cyfrowe z niezwykłą dokładnością i łatwością. Od małych obiektów po pełnowymiarowe sceny, Artec Studio umożliwia profesjonalistom i entuzjastom uwolnienie swojej kreatywności i odblokowanie nieograniczonych możliwości w różnych branżach. Niezależnie od tego, czy zajmujesz się projektowaniem, inżynierią, sztuką, edukacją czy jakąkolwiek inną dziedziną, Artec Studio to najlepsze rozwiązanie umożliwiające przekształcenie rzeczywistości fizycznej w urzekający świat cyfrowy.

OQTON Geomagic Control X

Geomagic Control X to kompleksowa platforma pomiarowa, która dostarcza zaawansowane narzędzia do oceny jakości wykonanych produktów. Dzięki Geomagic Control X menedżerowie jakości dostają oprogramowanie łatwe w użyciu, intuicyjne,  wszechstronną kontrolę i identyfikowalne, powtarzalne przepływy pracy dla procesu pomiaru jakości. Szybkie, precyzyjne i bogate w informacje raporty i analizy umożliwiają znaczną poprawę wydajności i jakości w każdym przepływie pracy.

OQTON Geomagic Wrap

Geomagic Wrap to profesjonalne oprogramowanie do przetwarzania i analizy danych punktowych w celu tworzenia dokładnych modeli 3D. Pozwala ono na importowanie danych z różnych źródeł, takich jak skanery 3D, chmurę punktów, lub zdjęcia, a następnie przekształcanie ich w pełnowymiarowe modele 3D. Geomagic Wrap oferuje zaawansowane narzędzia do edycji i obróbki danych, umożliwiając użytkownikom precyzyjne dostosowywanie swoich modeli. Jest używane w dziedzinach takich jak projektowanie produktów, odwrotna inżynieria, architektura oraz w wielu innych zastosowaniach, gdzie konieczne jest tworzenie dokładnych i szczegółowych modeli 3D.

OQTON Geomagic Design X

Geomagic Design X został zaprojektowany do konwersji danych skanowania 3D w wysokiej jakości modele CAD. Robi to, czego nie może zrobić żadne inne oprogramowanie dzięki połączeniu automatycznej i sterowanej ekstrakcji modeli bryłowych, niezwykle dokładnego dopasowania powierzchni do skanów 3D, edycji siatki i przetwarzania chmur punktów. Najbardziej wszechstronne oprogramowanie do inżynierii odwrotnej łączy CAD oparty na drzewku operacji z przetwarzaniem danych skanowania 3D, dzięki czemu można tworzyć oparte na funkcjach, edytowalne modele bryłowe kompatybilne z istniejącym oprogramowaniem CAD.


Loading