top of page
Gold_Cert_artec.jpg

ARTEC 3D  MICRO

Artec Micro 2.jpg

Profesjonalny, ultra-precyzyjny przemysłowy skaner 3D do małych części maszyn, biżuterii i stomatologii.

W pełni zautomatyzowany stacjonarny skaner 3D został zaprojektowany, aby jednym kliknięciem dostarczać skany 3D jakości przemysłowej.

Idealny do inżynierii odwrotnej małych obiektów, kontroli jakości, inspekcji  w stomatologii, projektowaniu biżuterii i nie tylko. Artec Micro osiąga dokładność punktową do 10 mikronów.

Stworzony z myślą o łatwości obsługi i precyzji, Artec Micro przenosi najlepsze rozwiązanie do skanowania bezpośrednio na Twój komputer.

Artec%20Micro%202_edited.jpg

Przyjazne skanowanie

Kompaktowy i gotowy do skanowania w kilka sekund. Zamontuj obiekt na platformie, wybierz jedną z wielu inteligentnych ścieżek skanowania i obserwuj w czasie rzeczywistym, jak skan pojawia się na ekranie z wyrazistymi szczegółami. Do obsługi skanera Micro potrzebne jest  minimalne szkolenie. Po krótkim wprowadzeniu będziesz w stanie samodzielnie skanować małe obiekty.

Najnowsza technologia skanowania 3D

Artec Micro łączy w sobie najnowsze technologie skanowania stacjonarnego. Jego zaawansowane dwukolorowe kamery i niebieskie światło LED są doskonale zsynchronizowane z dwuosiowym systemem obrotu (ruch wahadłowy i obrót) tworząc najlepszą cyfrową kopię obiektu z minimalną liczbą uchwyconych klatek.

Kontrola jakości

W różnych branżach rośnie potrzeba zapewnienia jak najwyższego poziomu jakości produktów. Dostarczając skany klasy metrologicznej z dokładnością do 10 mikronów, Micro nie tylko „widzi” znacznie poniżej progu widzialności człowieka wynoszącego 40 mikronów, ale jego pomiary 3D należą do najlepszych w nowoczesnych skanerach, dzięki czemu to doskonały wybórnie tylko do inspekcji obiektów.

Smart scanning

Funkcja Smart Scanning w Artec Studio posiada funkcję doboru odpowiedniej ilości skanów do stworzenia kompletnego modelu 3D. Dzięki temu oszczędzisz sporo czasu podczas skanowania skomplikowanych obiektów.

 W ramach pakietu edukacyjnego Artec cena Leo jest bardziej przystępny cenowo, a dodatkowo obejmuje również 20 licencji Artec Studio wraz dwoma laty darmowej aktualizacji i dwuletnią gwarancję na sprzęt!

Wersja edukacyjna

Odkryj szeroką gamę narzędzi do obróbki końcowej z kompletnym oprogramowaniem do przetwarzania danych 3D.

Nowy tryb autopilota zapewnia płynny przepływ pracy zarówno nowym, jak i doświadczonym użytkownikom, przeprowadzając Cię przez wszystkie etapy przetwarzania końcowego całkowicie automatycznie. Wybierając najlepsze algorytmy do zastosowania na danych, ten inteligentny tryb tworzy doskonały model 3D tuż przed Twoimi oczami.

 

Możesz mieć też pełną kontrolę dzięki zaawansowanym funkcjom trybu ręcznego.

Zaawansowane oprogramowanie Artec Studio 15

Umów się na prezentację skanera ...

Przykładowe skanowanie - Artec 3D Micro

bottom of page