top of page
Gold_Cert_artec.jpg

ARTEC 3D  RAY

Artec Ray 2.jpg

Artec Ray został specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić maksymalne wykorzystanie wydajnego skanera laserowego 3D, niezależnie od tego, czy wykonuje on pomiary 3D w celu kontroli jakości dużego obiektu przemysłowego, czy tworzy dokładny model 3D w celu zachowania dziedzictwa kulturowego. 

Tworząc skany 3D Artec Ray skanuje z sub-milimetrową precyzją i wysoką w tej klasie dokładnością kątową. W rezultacie przechwytywane dane posiadają mniej zakłóceń niż w przypadku innych skanerów laserowych 3D, a poziom szumu jest minimalny.

Skaner 3D Artec Ray

Kompatybilność oprogramowania

Skanowanie i przetwarzanie danych odbywa się bezpośrednio w oprogramowaniu Artec Studio z szeroką gamą wszechstronnych  narzędzi, z którego eksportujesz dane do Geomagic Design X za naciśnięciem jednego przycisku.

Wygodne przechwytywanie danych 3D

Przenośna i kompaktowa konstrukcja skanera oraz wbudowana bateria pozwala skanować do 4 godzin, bez potrzeby korzystania ze źródła zasilania w dowolnym miejscu.

Steruj skanerem za pomocą telefonu lub tabletu

Z aplikacją Artec Remote, możesz z łatwością skanować bez konieczności łączenia się z komputerem. Proces skanowania może być kontrolowany przez dowolne urządzenie mobilne przez Wi-Fi. Artec Remote jest dostępny dla systemów iOS i Android.

Dokładność

Łączenie Artec Ray z trackerem laserowym lub profesjonalnymi znacznikami, zyskuje najlepsze możliwe dopasowanie i rejestrację skanowanych danych. 

Kontrola jakości w jednym oprogramowaniu

Artec Ray możesz skanować duże, złożone części z metrologiczną dokładnością, a następnie importować modele do oprogramowania Artec Studio, aby przeprowadzić podstawową kontrolę jakości i porównać je z oryginalnym plikiem CAD w jednym oprogramowaniu. W przypadku zaawansowanych operacji można również wyeksportować model do np. Geomagic Control X lub innego oprogramowania do kontroli jakości.

Umów się na prezentację skanera ...

Przykładowe skanowanie - Artec 3D RAY

bottom of page