+48 669 384 378

  • Facebook - Biały Krąg
  • YouTube - Biały Krąg

ARTEC EVA

Ten skaner 3D ze strukturą światła jest idealnym wyborem do szybkiego, teksturowanego i dokładnego modelu 3D obiektów średniej wielkości, takich jak ludzkie biust, koła ze stopu lub układ wydechowy motocykla. Szybko skanuje, rejestrując precyzyjne pomiary w wysokiej rozdzielczości, co pozwala na niemal nieograniczone aplikacje, bez użycia dodatkowego sprzętu.

Lekka, szybka i wszechstronna, Eva jest naszym najpopularniejszym skanerem i liderem na rynku przenośnych skanerów 3D. Oparty na bezpiecznej w użyciu technologii skanowania ze strukturą światła, jest doskonałym rozwiązaniem do przechwytywania obiektów niemal każdego rodzaju, w tym obiektów o czarnych i błyszczących powierzchniach.

Łatwość użycia, szybkość i precyzja Artec Eva sprawiły, że jest to niezbędny produkt dla szerokiej gamy branż. Od szybkiego prototypowania po kontrolę jakości, CGI, po ochronę zabytków, przemysł motoryzacyjny, od medycyny sądowej, medycyny i protetyki po aeronautykę - urządzenie służy do dostosowywania, wprowadzania innowacji i usprawniania niezliczonych przemysłów przyszłościowych.

Szybki i dokładny
Skaner 3D Eva szybko skanuje, przechwytuje i jednocześnie przetwarza do dwóch milionów punktów z dokładnośćią do 0,1 mm.

Łatwa integracja
Zintegruj Artec Eva lub Space Spider we własnym zakresie system skanowania z wykorzystaniem Artec Skanowanie SDK.

Mobilność
Lekki i bateryjny kompatybilny, możesz wziąć Skanery Artec w dowolnym miejscu. Zestaw akumulatorów Artec
zapewnia moc do maksimum 6 godzin skanowania. Dzięki aplikacji instalowanej na tablecie oraz dodatkowej baterii możemy skanować nasze obiekty w dowolnym miejscu bez konieczności dostępu do sieci.

Bezpieczny w użyciu
Wykorzystywane są skanery firmy Artec technologia światła strukturalnego i są całkowicie bezpieczne
do skanowania ludzi

Artec Studio 14 - szybkie i łatwe przetwarzanie danych 3

Odkryj szeroką gamę narzędzi do obróbki końcowej z najbardziej kompletnym oprogramowaniem do przetwarzania danych 3D dostępnym obecnie na rynku.

Nowy tryb autopilota zapewnia płynny przepływ pracy zarówno dla nowych, jak i doświadczonych użytkowników, przeprowadzając użytkownika całkowicie przez wszystkie etapy przetwarzania końcowego. Wybierając najlepsze algorytmy do zastosowania w danych, ten inteligentny tryb buduje idealny model 3D na twoich oczach.

Alternatywnie możesz mieć pełną kontrolę dzięki zaawansowanym funkcjom trybu ręcznego. Skorzystaj z szerokiej gamy narzędzi do tworzenia wysokiej jakości modeli 3D odpowiednich do eksportu do CAD, drukowania 3D i innych.