top of page
Gold_Cert_artec.jpg

ARTEC 3D  EVA

Artec%203D%20EVA_edited.jpg

Lekka, szybka i wszechstronna

Oparty na bezpiecznej w użyciu technologii skanowania białym światłem, jest doskonałym rozwiązaniem do skanowania obiektów niemal każdego rodzaju, w tym obiektów o czarnych i błyszczących powierzchniach.

Łatwość użycia, szybkość i precyzja

Te cechy skanera Artec 3D EVA sprawił, że jest to niezbędny produkt dla szerokiej gamy branż. Od szybkiego prototypowania, kontrolę jakości, CGI, po ochronę zabytków, przemysł motoryzacyjny, od medycyny sądowej, medycyny i protetyki po aeronautykę - urządzenie służy do wprowadzania innowacji i usprawniania w licznych gałęziach gospodarki.

Przenośny i łatwy w użyciu

Lekka i kompaktowa Eva została zaprojektowana z myślą o wygodzie i pozytywnym doświadczeniu w skanowaniu 3D.  Zapewnia płynne skanowanie w lokalizacjach bez dostępu do gniazdka elektrycznego, wystarczy podłączyć skaner do przenośnej baterii Artec, która może zasilać skaner do 6 godzin.

Artec%203D%20EVA%20_2_edited.jpg

Dokładne skany

Rozdzielczość 0,2 mmm i dokładność 0,1 mm dla obiektów średniej wielkości zapewnia wystarczający poziom szczegółowości dla inżynierii odwrotnej czy archiwizacji obiektów muzealnych.

Skanowanie bez markerów

Hybrydowy system rejestracji i dopasowania skanów na podstawie geometrii i tekstury eliminuje potrzebę używania skanerów nawet przy dużych obiektach.

18 milionów punktów na sekundę! Z taką intensywnością EVA potrafi rejestrować powierzchnię obiektu, a szybkość 16 FPS zapewnia płynne i błyskawiczne skanowanie dużych powierzchni.

Szybkie skanowanie

Nowe algorytmy pozwalają zminimalizować problemy ze skanowaniemczarnych i odblaskowych powierzchni.

Ulepszone skanowanie trudnych powierzchni

Łatwość obsługi, szybkość i precyzja Evy sprawiły, że jest to produkt używany w różnych branżach przez czołowe firmy z dziedziny motoryzacji, lotnictwa, sprzedaży detalicznej, medycyny, sportu, medycyna sądowej, rozrywki, mody, edukacji, architektury i wielu innych.

Szerokie zastowanie

Skaner 3D EVA został wyposażony w tryb HD zapewniający większą rozdzielczość, dokładniejsze odwzorowanie krawędzi, małych elementów oraz lepszy dostęp do trudno dostępnych powierzchni.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

HD mode

 W ramach pakietu edukacyjnego Artec cena Eva jest jeszcze bardziej przystępna dodatkowo obejmuje również 20 licencji Artec Studio, dwa lata darmowej aktualizacji i dwuletnią gwarancję na sprzęt!

Wersja edukacyjna

Odkryj szeroką gamę narzędzi do obróbki końcowej z kompletnym oprogramowaniem do przetwarzania danych 3D.

Nowy tryb autopilota zapewnia płynny przepływ pracy zarówno nowym, jak i doświadczonym użytkownikom, przeprowadzając Cię przez wszystkie etapy przetwarzania końcowego całkowicie automatycznie. Wybierając najlepsze algorytmy do zastosowania na danych, ten inteligentny tryb tworzy doskonały model 3D tuż przed Twoimi oczami.

 

Możesz mieć też pełną kontrolę dzięki zaawansowanym funkcjom trybu ręcznego.

Zaawansowane oprogramowanie Artec Studio 15

Umów się na prezentację skanera ...

Przykładowe skanowanie - Artec 3D EVA

bottom of page