ARTEC EVA

Ten skaner 3D korzystający ze światła strukturalnego jest idealnym wyborem dla szybkiego uzyskania dokładnego modelu 3D obiektu średniej wielkości jak i takiego o rozmiarach kilku metrów.

Lekka, szybka i wszechstronna

Eva jest naszym najpopularniejszym skanerem i liderem na rynku przenośnych skanerów 3D. Oparty na bezpiecznej w użyciu technologii skanowania białym światłem, jest doskonałym rozwiązaniem do przechwytywania obiektów niemal każdego rodzaju, w tym obiektów o czarnych i błyszczących powierzchniach.

Łatwość użycia, szybkość i precyzja

Te cechy skanera Artec 3D EVA sprawił, że jest to niezbędny produkt dla szerokiej gamy branż. Od szybkiego prototypowania, kontrolę jakości, CGI, po ochronę zabytków, przemysł motoryzacyjny, od medycyny sądowej, medycyny i protetyki po aeronautykę - urządzenie służy do wprowadzania innowacji i usprawniania niezliczonych przemysłów przyszłościowych.

Szybki i dokładny
Skaner 3D Eva skanuje, przechwytuje i jednocześnie przetwarza do dwóch milionów punktów z dokładnością do 0,1 mm.

Łatwa integracja
Zintegruj Artec Eva lub Space Spider we własnym zakresie system skanowania z wykorzystaniem Artec Skanowanie SDK.Wszystko w jednym oprogramowaniu Arted Studio.

Mobilność
Lekkie z kompatybilną baterią, tak przygotowane skanery Artec możesz użyć w dowolnym miejscu. Zestaw akumulatorów Artec zapewnia pracę do maksimum 6 godzin skanowania. Dzięki aplikacji instalowanej na tablecie oraz dodatkowej baterii możemy skanować nasze obiekty w dowolnym miejscu bez konieczności dostępu do sieci.

Artec Studio 14 - szybkie i łatwe przetwarzanie danych 3D

Odkryj szeroką gamę narzędzi do obróbki skanów z oprogramowaniem do przetwarzania danych 3D dostępnym obecnie na rynku. Nowy tryb autopilota zapewnia płynną pracę zarówno dla nowych, jak i doświadczonych użytkowników, przeprowadzając użytkownika całkowicie przez wszystkie etapy przetwarzania danych.  Możesz mieć również pełną kontrolę dzięki zaawansowanym funkcjom trybu ręcznego. Skorzystaj z szerokiej gamy narzędzi do tworzenia wysokiej jakości modeli 3D gotowych do eksportu na potrzeby inżynierii odwrotnej CAD, drukowania 3D i innych.

Specyfikacja EVA

+48 669 384 378

  • Facebook - Biały Krąg
  • YouTube - Biały Krąg