top of page
Gold_Cert_artec.jpg

ARTEC 3D EVA Lite

Artec%203D%20EVA_edited.jpg

Eva Lite to budżetowa wersja najlepiej sprzedającego się skanera 3D. Posiada taką samą dokładność jak wersja skanera Eva, a ograniczona jest do  przechwytywania i śledzenia geometrii obiektu. Ten budżetowy skaner 3D może być używany do wykonywania wysokiej jakości skanów 3D bez tekstury.

Eva Lite jest atrakcyjną i niedrogą opcją np. dla klinik medycznych o ograniczonym budżecie lub dla każdego, kto jest zainteresowany zakupem profesjonalnego skanera 3D niskim nakładem środków.

Ze względu na to, że Eva Lite nie przechwytuje kolorów, gromadzi znacznie mniej danych. W rezultacie jest zużywa energii i można go łączyć z mniej wydajnym komputerem. 

Eva Lite może zostać w dowolnym momencie zaktualizowana do pełnej wersji skanera 3D Eva za różnicę cen między dwoma modelami. Jeśli więc budżet pozwoli na to w późniejszym czasie, możesz łatwo uzyskać pełną funkcjonalność ze swojego skanera 3D.

Artec%203D%20EVA%20_2_edited.jpg

Brak markerów i  kalibracji

Nie trzeba naklejać markerów na model, wystarczy podłączyć skaner, skierować na obiekt i skanować, tak jak w przypadku kamery wideo. Prosty i łatwy sposób skanowania. 

Skanuj gdziekolwiek chcesz

Połącz skaner 3D z tabletem oraz pakietem akumulatorów Artec, który zapewnia do 6 godzin zasilania, i możesz skanować praktycznie w dowolnym miejscu, nawet w obszarach, w których nie ma źródła energii elektrycznej.

Do przechwytywania większych obiektów 3D lub tworzenia automatycznego systemu skanowania, kilka skanerów może być połączonych razem i synchronizowanych. Możesz również zintegrować skanery z własnymi, niestandardowymi rozwiązaniami, korzystając z bezpłatnego zestawu SDK Artec Scanning.

Zbuduj własną konfigurację systemu kontroli jakości

 W ramach pakietu edukacyjnego Artec cena Eva Lite jest jeszcze bardziej przystępna dodatkowo obejmuje również 20 licencji Artec Studio, dwa lata darmowej aktualizacji i dwuletnią gwarancję na sprzęt!

Wersja edukacyjna

Odkryj szeroką gamę narzędzi do obróbki końcowej z kompletnym oprogramowaniem do przetwarzania danych 3D.

Nowy tryb autopilota zapewnia płynny przepływ pracy zarówno nowym, jak i doświadczonym użytkownikom, przeprowadzając Cię przez wszystkie etapy przetwarzania końcowego całkowicie automatycznie. Wybierając najlepsze algorytmy do zastosowania na danych, ten inteligentny tryb tworzy doskonały model 3D tuż przed Twoimi oczami.

 

Możesz mieć też pełną kontrolę dzięki zaawansowanym funkcjom trybu ręcznego.

Zaawansowane oprogramowanie Artec Studio 15

Umów się na prezentację skanera ...

Przykładowe skanowanie - Artec 3D EVA Lite

bottom of page