ARTEC 3D EVA Lite

Eva Lite to budżetowa wersja najlepiej sprzedającego się skanera 3D. Posiada taką samą dokładność jak wersja Eva ograniczona jest do  przechwytywania i śledzenia geometrii. Ten budżetowy skaner 3D może być używany do wykonywania wysokiej jakości skanów 3D bez tekstury.

Eva Lite jest atrakcyjną i niedrogą opcją dla klinik medycznych o ograniczonym budżecie lub dla każdego, kto jest zainteresowany zakupem profesjonalnego skanera 3D z niskim nakładem środków.

Ze względu na to, że Eva Lite nie przechwytuje kolorów, gromadzi znacznie mniej danych. W rezultacie jest zużywa energii i można go łączyć z mniej wydajnym komputerem. 

Eva Lite może zostać w dowolnym momencie zaktualizowana do pełnej wersji skanera 3D Eva za różnicę cen między dwoma modelami. Jeśli więc budżet pozwoli na to w późniejszym czasie, możesz łatwo uzyskać pełną funkcjonalność ze swojego skanera 3D.

Brak markerów i  kalibracji
Nie trzeba naklejać markerów na model, wystarczy podłączyć skaner, skierować na obiekt i skanować, tak jak w przypadku kamery wideo. Prosty i łatwy sposób skanowania. 

Skanuj gdziekolwiek chcesz

Połącz skaner 3D z tabletem oraz pakietem akumulatorów Artec, który zapewnia do 6 godzin zasilania, i możesz skanować praktycznie w dowolnym miejscu, nawet w obszarach, w których nie ma źródła energii elektrycznej.

Zbuduj własną konfigurację systemu kontroli jakości

Do przechwytywania większych obiektów 3D lub tworzenia automatycznego systemu skanowania, kilka skanerów może być połączonych razem i synchronizowanych. Możesz również zintegrować skanery z własnymi, niestandardowymi rozwiązaniami, korzystając z bezpłatnego zestawu SDK Artec Scanning.

Specyfikacja EVA Lite

+48 669 384 378

  • Facebook - Biały Krąg
  • YouTube - Biały Krąg