ARTEC 3D  LEO

Skaner Artec Leo to w pełni niezależny przenośny skaner, który automatycznie można przetwarzać zeskanowane dane. Podczas skanowania obiektu można na wbudowanym ekranie panelu dotykowego obserwować  obraz 3D budowany w czasie rzeczywistym. Można obracać  model 3D i sprawdzić czy wszystkie obszary zostały zeskanowane.  

Szybkość skanowania Artec Leo wynosi 80 klatek na sekundę  co sprawia, że Artec Leo jest najszybszym profesjonalnym ręcznym skanerem 3D dostępnym na rynku. Ponadto, dzięki dużemu polu widzenia, Artec Leo może skanować i przetwarzać nawet duże obiekty i sceny szybko i dokładnie. 

Całkowita niezależność 

Dzięki wbudowanej baterii, panelowi dotykowemu i łączności bezprzewodowej, Artec Leo przenosi przenośne skanowanie 3D na wyższy poziom. Miej pełną swobodę ruchów, gdy używasz urządzenia Wi-Fi lub Ethernet. Dodaj do tych cech zrównoważony, ergonomiczny projekt, opracowany, aby skanowanie 3D w prostym i wygodnym środowisku. Skaner 3D, zbudowany z myślą o użyteczności.

3D HDR

Dla lepszego uchwycenia czarnych i błyszczących obszarów zastosowano funkcję 3D HDR.

Wbudowana dysk SSD

Artec Leo posiada wbudowany dysk SSD o pojemności 256 GB.  Możesz także rozszerzyć pojemność, przechowując nieograniczone dane na kartach micro SD. 

Wbudowany system inercyjny 9 DoF
Wewnętrzny akcelerometr, żyroskop i kompas sprawiają, że Artec Leo jest jedynym przenośnym skanerem 3D, który potrafi precyzyjnie określić swoją pozycję w otoczeniu, nawet różnicując poziome i pionowe powierzchnie, takie jak podłogi i ściany.

Niezrównana odwzorowanie tekstury i geometrii
Skaner 3D Artec LEO posiada unikalny system optyczny opracowany przez Artec 3D, z kamerą 3D i kamerą kolorową połączonymi i skierowanymi przez ten sam obiektyw co zapewnia najbardziej zaawansowane odwzorowanie tekstury na geometrii.

Wykorzystując przełomową technologię świetlną VCSEL, Artec Leo wyróżnia się zdolnością do digitalizacji trudnych do skanowania tekstur, w tym skóry, i może skanować dobrze nawet w jasnych warunkach. Technologia ta pozwala również regulować intensywność błysku, aby jeszcze bardziej poprawić przechwytywanie kolorów.

Zoom 3D

Dzięki funkcjonalności Artec Leo możesz przybliżyć wybrany skanowany obszar dla zwiększenia dokładności

Specyfikacja LEO

+48 669 384 378

  • Facebook - Biały Krąg
  • YouTube - Biały Krąg