top of page
Gold_Cert_artec.jpg

ARTEC 3D  LEO

Artec 3D LEO front.jpg

Skaner Artec Leo to w pełni niezależny przenośny skaner, który automatycznie przetwarza pozyskane dane. Podczas skanowania obiektu, na wbudowanym ekranie panelu dotykowego można obserwować  obraz modelu 3D tworzonego w czasie rzeczywistym. Można obracać  model 3D i sprawdzić czy model jest kompletny  

Zastosowanie 

Artec Leo może skanować szeroki zakres przedmiotów, od małych części mechanicznych poprzez ludzkie ciało, samochody, łodzie, aż do całych miejsc zbrodni. Podobnie jak w przypadku wszystkich skanerów Artec 3D, aplikacje są szerokie i dalekosiężne, w tym przemysłowe produkcja i kontrola jakości, opieka zdrowotna, kryminalistyka, VR i e-commerce. Ponadto, Nowa bezprzewodowa funkcjonalność Artec Leo i wewnętrzny procesor pozwala na bogactwo możliwości integracji, dzięki czemu jest to jeszcze łatwiejsze do usprawnienia aplikacji, niezależnie od przemysł.

Szybkość skanowania Artec Leo wynosi do 80 klatek na sekundę  co sprawia, że Artec Leo jest najszybszym profesjonalnym ręcznym skanerem 3D dostępnym na rynku. Ponadto, dzięki dużemu polu widzenia, Artec Leo może skanować oraz przetwarzać nawet duże obiekty czy sceny szybko i dokładnie. 

Mobilność i niezależność

Wbudowana bateria, panel dotykowy i łączność bezprzewodowa sprawia, że Artec Leo przenosi mobilne skanowanie 3D na wyższy poziom. Leo zapewnia pełną swobodę ruchów podczas procesu pozyskiwania danych.

VCSEL na pokładzie

Korzystając z technologii VCSEL, Artec Leo wyróżnia się zdolnością do digitalizacji trudnych do zeskanowania tekstur i poradzi sobie nawet w skrajnych warunkach oświetleniowych. Ta technologia pozwala regulować intensywność błysku poprawia przechwytywanie kolorów.

Artec%203D%20LEO%20back_edited.jpg

Wbudowany dysk SSD

Artec Leo posiada wbudowany dysk SSD o pojemności 256 GB.  Można także rozszerzyć pojemność skanera przechowując dane na kartach SD. 

Wbudowany system inercyjny 9 DoF

Wewnętrzny akcelerometr, żyroskop i kompas sprawiają, że Artec Leo jest jedynym przenośnym ręcznym skanerem 3D, który potrafi precyzyjnie określić swoją pozycję w otoczeniu, nawet różnicując poziome i pionowe powierzchnie, takie jak podłogi i ściany.

Niezrównana odwzorowanie tekstury i geometrii

Skaner posiada unikalny system optyczny opracowany przez Artec 3D. Kamera 3D i kolorowa kamera połączonymi i skierowanymi przez ten sam obiektyw co zapewnia najbardziej zaawansowane odwzorowanie tekstury na geometrii.

Zoom 3D

Funkcja zoom pozwala przybliżyć wybrany skanowany obszar i zwiększyć  dokładność skanowanego obszaru.

 W ramach pakietu edukacyjnego Artec cena Leo jest bardziej przystępny cenowo, a dodatkowo obejmuje również 20 licencji Artec Studio wraz dwoma laty darmowej aktualizacji i dwuletnią gwarancję na sprzęt!

Wersja edukacyjna

Odkryj szeroką gamę narzędzi do obróbki końcowej z kompletnym oprogramowaniem do przetwarzania danych 3D.

Nowy tryb autopilota zapewnia płynny przepływ pracy zarówno nowym, jak i doświadczonym użytkownikom, przeprowadzając Cię przez wszystkie etapy przetwarzania końcowego całkowicie automatycznie. Wybierając najlepsze algorytmy do zastosowania na danych, ten inteligentny tryb tworzy doskonały model 3D tuż przed Twoimi oczami.

 

Możesz mieć też pełną kontrolę dzięki zaawansowanym funkcjom trybu ręcznego.

Zaawansowane oprogramowanie Artec Studio 15

Umów się na prezentację skanera ...

Skaner 3D EVA został wyposażony w tryb HD zapewniający większą rozdzielczość, dokładniejsze odwzorowanie krawędzi, małych elementów oraz lepszy dostęp do trudno dostępnych powierzchni.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

HD mode

Przykładowe skanowanie - Artec 3D LEO

bottom of page