top of page
Gold_Cert_artec.jpg

ARTEC 3D  SPACE SPIDER

Space Spider pict 2.jpg

Nowy i ulepszony precyzyjny skaner dla inżynierów i użytkowników  programów CAD. Artec Space Spider to wysokiej rozdzielczości skaner 3D oparty na technologii niebieskiego światła. Jest idealny do skanowania małych obiektów lub skomplikowanych detali w dużych obiektach przemysłowych przy zachowaniu wysokiej rozdzielczości, dużej dokładności i wyrazistej tekstury.

Jest to idealny przemysłowy skaner 3D do skanowania obiektów w wysokiej rozdzielczości, takich jak elementy odlewnicze, płytki drukowane, klucze, monety, jak również elementy ciała ludzkiego na przykład ucha. Taki model eksportujemy do oprogramowania CAD i możemy rozpocząć dalszą pracę.

Skaner 3D Space Spider oferuje prawie nieograniczone możliwości w takich dziedzinach jak inżynieria odwrotna, kontrola jakości, projektowanie produktu czy produkcja. 

W tym wydajnym skanerze 3D technologia została dopracowana do perfekcji, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość skanowania i naprawdę niezawodne urządzenie.

Pomiar małych obiektów

Dokładność 0,05 mm z rozdzielczością 0,1 mm sprawia, że skanowanie małych elementów o złożonej geometrii, ostrych krawędziach i cienkich żebrowaniach to przyjemne i krótkie zadanie.

Powtarzalność w różnych warunkach

Wysokiej klasy elektronika przyśpieszyła czas osiągnięcia wymaganej temperatury do skanowania i wynosi teraz zaledwie 3 minuty. Artec Space Spider to solidny skaner 3D, który zapewnia długi czas bezawaryjnej pracy, powtarzalność i dokładność w mierzonych danych  w różnych warunkach środowiskowych.

Skaner 3D Space Spider

Rezultaty wysokiej jakości

Rozdzielczość 0,1 mmm i dokładność 0,05 mm dla małych obiektów zapewnia wystarczający poziom szczegółowości dla inżynierii odwrotnej czy archiwizacji obiektów muzealnych.

Szybkość i precyzja

Rejestracja do 1 miliona punktów na sekundę zapewnia wyjątkowo wysoka rozdzielczość i wysoką dokładność.

Dwuletnia gwarancja

Artec Space Spider jest tutaj gotowy na długi dystans. W rzeczywistości jest tak stabilny i niezawodny, że oferujemy dwuletnią gwarancję.

Wysoka rozdzielczość i szczegółowa tekstura

Skanuj w jaskrawym kolorze i wysokiej rozdzielczości 24 bpp.

Skanowanie w czasie rzeczywistym

Gdy skanujesz widzisz jak rejestrowane są kolejne centymetry Twojego obiektu, dzięki temu szybko zauważysz ominiętą powierzchnię i możesz ją łatwo uzupełnić. 

Łatwa integracja

Zintegruj dowolny skaner Artec 3D ze swoim własnym spersonalizowanym system skanowania za pomocą Artec Scanning SDK

Aplikacje

Artec Space Spider to idealne rozwiązanie do szybkiego prototypowania, kontroli jakości, dla produkcji, opieki zdrowotnej, przemysłu motoryzacyjnego jak i zachowania dziedzictwa.

 W ramach pakietu edukacyjnego Artec Space Spider jest bardziej przystępny cenowo, a dodatkowo obejmuje również 20 licencji Artec Studio wraz dwoma laty darmowej aktualizacji i dwuletnią gwarancję na sprzęt!

Wersja edukacyjna

Artec Studio 15 - szybkie i łatwe przetwarzanie danych 3D

 Nowy tryb autopilota zapewnia płynną pracę zarówno dla nowych, jak i doświadczonych użytkowników, przeprowadzając użytkownika całkowicie przez wszystkie etapy przetwarzania danych.  Możesz mieć również pełną kontrolę dzięki zaawansowanym funkcjom trybu ręcznego. Skorzystaj z szerokiej gamy narzędzi do tworzenia wysokiej jakości modeli 3D gotowych do eksportu na potrzeby inżynierii odwrotnej CAD, drukowania 3D i innych.

Umów się na prezentację skanera ...

Skanowanie bez markerów

Hybrydowy system rejestracji i dopasowania skanów na podstawie geometrii i tekstury eliminuje potrzebę używania skanerów nawet przy dużych obiektach.

Przykładowe skanowanie - Artec 3D Space Spider

bottom of page