ARTEC 3D  SPACE SPIDER

Nowe i ulepszone urządzenie precyzyjne dla użytkowników CAD i inżynierów, Artec Space Spider to wysokiej rozdzielczości skaner 3D oparty na technologii niebieskiego światła. Jest idealny do skanowania małych obiektów lub skomplikowanych detali w dużych obiektach przemysłowych w wysokiej rozdzielczości  niezłomną dokładnością i wspaniałymi kolorami.

Jest to idealny przemysłowy skaner 3D do skanowania obiektów w wysokiej rozdzielczości, takich jak elementy do odlewania, płytki drukowane, klucze, monety, a nawet ludzkiego ucha, a następnie eksport ostatecznego modelu 3D do oprogramowania CAD.

 

Skaner 3D Space Spider oferuje prawie nieograniczone możliwości w takich dziedzinach jak inżynieria odwrotna, kontrola jakości, projektowanie produktu i produkcja. 

W tym wydajnym skanerze 3D technologia została dopracowana do perfekcji, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość skanowania i naprawdę niezawodne urządzenie.

Obiekty do skanowania 3D
Artec Space Spider jest idealny do chwytania małych przedmiotów złożona geometria, ostre krawędzie i cienkie żebra. Skanuj obiekty, takie jak jako elementy do odlewania, płytki drukowane, klucze lub monety, a nawet ludzkie ucho, użyj
szeroki zakres narzędzi do pomiaru i edycji do pracy z Twoim dane i wyeksportuj je do CAD. 


Powtarzalność w różnych warunkach
Nowa wysokiej klasy elektronika dramatycznie przyśpieszyła czas osiągnięcia wymaganej temperatury i wynosi 3 minuty. Artec Space Spider to solidny skaner 3D, który zapewnia długi czas powtarzalność i dokładność w mierzonych danych w szerokim zakresie spektrum warunków środowiskowych.

Szybkość i precyzja
Przetwarza do 1 miliona punktów na sekundę oraz zapewnia wyjątkowo wysoka rozdzielczość (do 0,1 mm) i wysoką dokładność (do 0,05 mm).

Brak markerów
Nie musisz naklejać markerów na całym obiekcie. Po prostu włącz skaner 3D i skanuj.

Dwuletnia gwarancja

Artec Space Spider jest tutaj gotowy na długi dystans. W rzeczywistości jest tak stabilny i niezawodny, że oferujemy dwuletnią gwarancję.


Wysoka rozdzielczość i szczegółowa tekstura
Skanuj w jaskrawym kolorze i wysokiej rozdzielczości 24 bpp.

 

Skanowanie w czasie rzeczywistym
Skanuj z prędkością 7,5 klatek na sekundę. Ramki są automatycznie wyrównane w czasie rzeczywistym.

Łatwa integracja
Zintegruj dowolny skaner Artec 3D ze swoim własnym spersonalizowanym system skanowania za pomocą Artec Scanning SDK

 

Aplikacje
Artec Space Spider to idealne rozwiązanie do szybkiego prototypowania, kontroli
 jakości, dla produkcji, opieki zdrowotnej, przemysłu motoryzacyjnego jak i zachowania dziedzictwa.

Artec Studio 14 - szybkie i łatwe przetwarzanie danych 3D

Odkryj szeroką gamę narzędzi do obróbki skanów z oprogramowaniem do przetwarzania danych 3D dostępnym obecnie na rynku. Nowy tryb autopilota zapewnia płynną pracę zarówno dla nowych, jak i doświadczonych użytkowników, przeprowadzając użytkownika całkowicie przez wszystkie etapy przetwarzania danych.  Możesz mieć również pełną kontrolę dzięki zaawansowanym funkcjom trybu ręcznego. Skorzystaj z szerokiej gamy narzędzi do tworzenia wysokiej jakości modeli 3D gotowych do eksportu na potrzeby inżynierii odwrotnej CAD, drukowania 3D i innych.

Specyfikacja Space Spider

+48 669 384 378

  • Facebook - Biały Krąg
  • YouTube - Biały Krąg