+48 669 384 378

  • Facebook - Biały Krąg
  • YouTube - Biały Krąg

ARTEC 3D  SPACE SPIDER

Nowe i ulepszone urządzenie precyzyjne dla użytkowników CAD i inżynierów, Artec Space Spider to wysokiej rozdzielczości skaner 3D oparty na technologii niebieskiego światła. Jest idealny do skanowania małych obiektów lub skomplikowanych detali, dużych obiektów przemysłowych w wysokiej rozdzielczości  niezłomną dokładnością i wspaniałymi kolorami.

Jest to idealny przemysłowy skaner 3D do skanowania obiektów w wysokiej rozdzielczości, takich jak elementy do odlewania, płytki drukowane, klucze, monety, a nawet ludzkie ucho, a następnie eksport ostatecznego modelu 3D do oprogramowania CAD.

 

Skaner 3D Space Spider oferuje prawie nieograniczone możliwości w takich dziedzinach jak inżynieria odwrotna, kontrola jakości, projektowanie produktu i produkcja. 

W tym wydajnym skanerze 3D technologia została dopracowana do perfekcji, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość skanowania i naprawdę niezawodne urządzenie

Obiekty do skanowania 3D
Artec Space Spider jest idealny do chwytania małych przedmiotów złożona geometria, ostre krawędzie i cienkie żebra. Skanuj obiekty, takie jak jako elementy do odlewania, płytki drukowane, klucze lub monety, a nawet ludzkie ucho, użyj
szeroki zakres narzędzi do pomiaru i edycji do pracy z Twoim dane i wyeksportuj je do CAD. 


Powtarzalność w różnych warunkach
Nowa wysokiej klasy elektronika dramatycznie przyśpieszyła czas osiągnięcia wymaganej temperatury i wynosi 3 minuty. Artec Space Spider to solidny skaner 3D, który zapewnia długi czas powtarzalność i dokładność w mierzonych danych w szerokim zakresie spektrum warunków środowiskowych.

Szybkość i precyzja
Przetwarza do 1 miliona punktów na sekundę ORAZ produkuje wyjątkowo wysoka rozdzielczość (do 0,1 mm) i najwyższa dokładność (do 0,05 mm).

Brak markerów
Nie musisz naklejać markerów na całym obiekcie. Po prostu włącz skaner 3D i skanuj.

Dwuletnia gwarancjaArtec Space Spider jest tutaj gotowy na długi dystans. W rzeczywistości jest tak stabilny i niezawodny, że oferujemy dwuletnią gwarancję.


Wysoka rozdzielczość i szczegółowa tekstura
Skanuj w jaskrawym kolorze i wysokiej rozdzielczości 24 bpp.

 

Skanowanie w czasie rzeczywistym
Skanuj z prędkością 7,5 klatek na sekundę. Ramki są automatycznie wyrównane w czasie rzeczywistym.

Łatwa integracja
Zintegruj dowolny skaner Artec 3D ze swoim własnym spersonalizowanym
system skanowania za pomocą Artec Scanning SDK

 

Aplikacje
Artec Space Spider to idealne rozwiązanie do szybkiego prototypowania i produkcja, a także opieka zdrowotna, przemysł motoryzacyjny, aerospace, kontrola jakości, zachowanie dziedzictwa i grafika
projekt.

Artec Studio 14 - szybkie i łatwe przetwarzanie danych 3D

Odkryj szeroką gamę narzędzi do obróbki końcowej z najbardziej kompletnym oprogramowaniem do przetwarzania danych 3D dostępnym obecnie na rynku.

Nowy tryb autopilota zapewnia płynny przepływ pracy zarówno dla nowych, jak i doświadczonych użytkowników, przeprowadzając użytkownika całkowicie przez wszystkie etapy przetwarzania końcowego. Wybierając najlepsze algorytmy do zastosowania w danych, ten inteligentny tryb buduje idealny model 3D na twoich oczach.

Alternatywnie możesz mieć pełną kontrolę dzięki zaawansowanym funkcjom trybu ręcznego. Skorzystaj z szerokiej gamy narzędzi do tworzenia wysokiej jakości modeli 3D odpowiednich do eksportu do CAD, drukowania 3D i innych.