top of page

FARO FOCUS S

Skanery laserowe Focus firmy FARO zostały opracowanie specjalnie z myślą o pomiarach wewnątrz i na zewnątrz budynków w takich branżach jak architektura, inżynieria, budownictwo, bezpieczeństwo publiczne czy kryminalistyka.
faro-focus.jpg
 Wszystkie urządzenia rejestrują dane ze świata rzeczywistego i zapisują je w formie cyfrowej w celu dostarczenia informacji służących analizom, współpracy i zwiększeniu efektywności procesu decyzyjnego. 
Skaner laserowy FocusS oferuje ponadto bardziej zaawansowane funkcje. Oprócz zwiększonej dokładności w zakresie odległości i miar kątów wszystkie skanery FocusS są wyposażone w wewnętrzne przegrody na akcesoria. Skaner FocusS w przypadku korzystania wraz z oprogramowaniem SCENE udostępnia funkcję rejestrowania na miejscu w czasie rzeczywistym, która umożliwia bezprzewodowe przesyłanie danych skanowania 3D, ich przetwarzanie, dostosowywanie i rejestrowa-nie bezpośrednio w urządzeniach przenośnych / komputerach na miejscu w czasie rzeczywistym.
Wszystkie skanery FocusS i FocusM są wyposażone w rozpoznawane funkcje, takie jak ochrona IP, rozszerzony zakres temperatur czy HDR — wszystko to w wyjątkowo poręcznej konstrukcji.

Dokładność

FocusS rejestruje otoczenie z większą dokładnością odległości, wykorzystując kompensator dwuo-siowy i pomiar kątowy.

Kompensacja On-site

Dzięki funkcji kompensacji na miejscu użytkownicy mogą weryfikować i regulować skaner FocusS w miejscu pomiarów, zapewniając najwyższą jakość danych skanowania.

Temperatura

Rozszerzony zakres temperatur umożliwia skano-wanie w trudnych warunkach. Skaner Focus może pracować w temperaturach od -20°C do 55°C

STOPIEŃ IP — KLASA 54
Dzięki szczelnej konstrukcji i certyfikowanej zgodności ze standardem branżowym stopnia ochrony IP54 skaner Focus można stosować w warunkach dużego zapylenia i wilgotności.

Umów się na prezentację skanera ...

Przykładowe skanowanie - FARO FOCUS S

bottom of page