top of page

POLYGA CARBON 

HDI Carbon zapewnia elastyczność skanowania obiektów o różnych rozmiarach. System posiada 2 pozycje mocowania kamery na ramieniu z włókna węglowego, dzięki czemu możemy dostosować przekątną obszaru roboczego skanera od 225 mm do 600 mm.

Skaner 3D emituje minimalną ilość ciepła, co zmniejsza zniekształcenia skanu w celu uzyskania powtarzalnych wyników skanowania 3D.

hdi-carbon-masthead.jpg
carbonxl-with-tripod-angled-600x475_1024

Profesjonalne wyniki

HDI Carbon zapewnia wyniki skanowania klasy przemysłowej przy użyciu ponad 2-megapikselowych kamer przemysłowej jakości. System generuje ponad 4 miliony wielokątów na skan z dokładnością do 35 mikronów (0,0014 ″) dla obszaru roboczego o przekątnej 225 mm.

Mobilność

Wydajny skaner 3D nie powinien ograniczać do skanowania tylko w jednym miejscu. Aby zapewnić maksymalną przenośność, skaner jest dostarczany z podróżną walizką, którą można zabrać ze sobą wszędzie. Zapewniamy, że Twój sprzęt jest chroniony. Jest odporny na zgniatanie, wodoszczelny i pyłoszczelny.

Oprogramowanie do skanowania FlexScan3D ma możliwości dopasowania i łączenia skanów,  wypełniania dziur  przekształcając skany 3D w kompletny cyfrowy model 3D. Zawiera również podstawowe narzędzia kontrolne do wykonania analizy odchyleń.

Idealny do zastosowań typu:

  • inżynieria odwrotna,

  • kontrola jakości,

  • pomiary naukowe,

  • wizualizacja 3D.

bottom of page