top of page

POLYGA COMPACT 

Ten profesjonalny skaner 3D jest skalibrowany pod kątem dokładności, dzięki czemu staje się wygodny i łatwy w użyciu. 

Skanery 3D Polyga Compact są idealne dla producentów, instytucji akademickich, studiów efektów wizualnych i laboratoriów badawczych, które potrzebują dokładnych i wiarygodnych danych skanowania 3D na potrzeby aplikacji, wizualizacji i pomiarów, w tym:

  • inżynierii odwrotnej,

  • pomiarów i dokumentacji naukowa 

  • kontroli jakości,

  • modelowanie 3D,

  • szybkie prototypowanie/drukowanie 3D

polyga-s1-angled-right.jpg
3D-scanner-Polyga-HDI-Compact-L6-perspec
3D-scanner-Polyga-HD-Compact-C210-perspe
3D-scanner-Polyga-HD-Compact-C506-perspe

Łatwy w konfiguracji

Wystarczy podłączyć skaner i zainstalować dołączone oprogramowanie FlexScan3D na komputerze. System od razu jest gotowy do skanowania 3D.

Szybkie skanowanie

Zaledwie kilka minut po instalacji skaner rejestruje miliony punktów pomiarowych 3D w ciągu jednej sekundy z dużą dokładnością.

Intuicyjny

Skanery Compact wykonują skany 3D jednym kliknięciem. Nie ma potrzeby kalibracji ani ponownej rekalibracji systemu. Oszczędzaj czas i zwiększ produktywność.

Take It To Go

Dzięki eleganckiej i smukłej budowie te stacjonarne skanery ułatwiają zabranie ich ze sobą w podróż. Umieść go w walizce podróżnej i jesteś gotowy do skanowania poza biurem.

Zautomatyzuj proces skanowania 3D

Integracja ze stołem obrotowym skanera Compact pozwala otrzymać cyfrowe modele nawet 3 razy szybciej niż przy skanowaniu ręcznym.  Wystarczy jedno kliknięcie, aby system wykonał całą pracę za Ciebie

Najlepsze rozwiązanie inspekcyjne

Kompaktowe stacjonarne skanery 3D generują wyniki skanowania o wysokiej dokładności, które są szczególnie cenne w przypadku kontroli jakości. Na przykład C504 może skanować obiekt o wielkości od 0,5 do 3 cm z niezwykłą dokładnością przy zaledwie 6 mikronach!

Uzyskaj wszystkie potrzebne dane pomiarowe 3D w jednym systemie, aby wyeliminować wady produktu podczas procesu produkcyjnego.

Zintegruj skanowanie 3D z innymi systemami

Dzięki Polyga Compact możesz szybko dodać funkcje skanowania 3D do swoich operacji. Każdy system zawiera prosty w obsłudze zestaw programistyczny (SDK), który jest dostępny dla systemu Windows 10 64-bitowego, z bibliotekami C ++ / C #. Eksportuj dane wyjściowe do różnych popularnych formatów wyjściowych (PLY, OBJ, STL, ASC, FBX), aby z łatwością połączyć różne systemy. Masz pełną kontrolę nad wszystkimi aspektami procesu modelowania 3D, aby w pełni dostosować proces do swoich potrzeb.

Umów się na prezentację skanera ...

Przykładowe skanowanie - POLYGA COMACT

bottom of page