top of page

POLYGA H3 

Najnowsza pozycja w ofercie Polyga. Posiada podobne cechy konstrukcyjne jak jego poprzednicy z serii Compact, zmienił się natomiast wygląd ze względu na jego przenośny charakter. 

H3 oznacza z angielskiego Handheld, High Accuracy, Hybrid czyli mobilny, dokładny, hybrydowy. Rejestrowanie bardzo drobnych szczegółów, dzięki szybkim kamerom można wykonać w trybie ręcznym lub stacjonarnym.

h3-angled.jpg

Wyposażony w duety kamer przemysłowych o bardzo wysokiej szybkości 700 klatek na sekundę, Polyga H3 rejestruje obiekty w kompletne cyfrowe modele 3D w ciągu kilku minut. Skanuj różnorodne obiekty, od artefaktów, części mechanicznych, twarzy, a nawet całe ciało do zastosowań w przemyśle, w tym w produkcji, sztuce, archeologii, medycynie, wizji komputerowej, badaniach i projektowaniu. Masz możliwość wykonania projektów skanowania w krótszym czasie.

hh-angled-back-nobg_edited.jpg

Szybkość i precyzja

Ręczny skaner 3D H3 generuje do 1,5 miliona punktów na skan z dokładnością do 80 mikronów (0,08 mm) na skan.

Hybrydowe działanie

H3 przesuwa granice tego, co naprawdę oznacza bycie systemem hybrydowym. Przechwytuje niezwykle dokładne dane w jednym skanie zarówno w trybie ręcznym, jak i stacjonarnym.

Dokładne skany

Polyga H3 jest również dostępna z kolorowymi kamerami, co jest niezwykle cenne w zastosowaniach, w których ważne jest uchwycenie wysokiej jakości informacji o kolorze i fakturze.

Wszechstronne oprogramowanie

H3 jest zasilany przez silnik skanowania 3D FlexScan3D, który obsługuje wszystkie stacjonarne skanery 3D firmy Polyga. Oprogramowanie współpracuje również bezproblemowo z H3. Wysoka prędkość przetwarzania FlexScan3D, od przechwytywania do przetwarzania końcowego, zapewnia naprawdę czułe, płynne skanowanie 3D.

Umów się na prezentację skanera ...

Przykładowe skanowanie - POLYGA H3

bottom of page