Scantech_autorized_partner.jpg

ScanTech HSCAN

Skaner Prince.jpg

Seria HSCAN to metrologiczne skanery 3D wykorzystujące linie laserowe do uzyskania chmury punktów 3D z powierzchni obiektu. 

Mogą współpracować z systemem fotogrametrii MSCAN podczas skanowania dużej objętości w celu poprawy dokładności objętościowej.
 

Skaner pozostaje stabilny w różnych warunkach pracy zachowując swoje parametry bardzo dokładne skanowanie 3D.

Wysoka sprawność

Modele HSCAN posiadają w zależności od modelu od 3 do 7 czerwonych krzyży lub równoległych laserowych linii, które pozwalają skanować trudne dostępne powierzchnie z prędkością 480 000 pkt/sek. Taka szybkość sprawia, że drzwi samochodu osobowego możemy zeskanować w 30 sekund. 

Skaner%203D%20Prince%202_edited.jpg

Swoboda skanowania

Używając HSCAN nie ma potrzeby stosowania dodatkowego urządzenia pozycjonującego, można swobodnie obracać skanowany obiekt zachowując jakość i dokładność danych, na które nie ma wpływu zmiana warunków pracy.

Przenośny i elastyczny

Waga mniejsza niż 1 kg, łatwość w obsłudze z użyciem jednego laptopa pozwala używać skaner w wąskich przestrzeniach, takich jak np.  wnętrza samochodu.

Wizualizacja w czasie rzeczywistym

Dopasowanie w czasie rzeczywistym i szybkie zbieranie danych to oczywista zaleta przy skanowaniu złożonego obiektu. Te cechy posiada seria nie tylko seria HSCAN.

Wysoka precyzja

Dokładność metrologiczna do 0,02 mm. Dokładność, która jest niewrażliwa na zmianę warunków pracy.

Przykładowe skanowanie - Scantech 3D HSCAN

Umów się na prezentację skanera ...