+48 669 384 378

  • Facebook - Biały Krąg
  • YouTube - Biały Krąg

ScanTech HSCAN 771

Skanery 3D z serii Reeyee X zapewniają wysoka precyzję oraz jakość pomiaru. Skanery wyróżniają się zarówno mobilnością jak i szybkością pracy. Dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu skanery automatycznie adaptują się do warunków panujących w obszarze pracy. Seria X jest kompatybilna z oprogramowaniem DigiMetric, systemem fotogrametrycznym wspomagającym skanowanie elementów o dużych rozmiarach.

Laserowe skanery 3D Wiiboox Reeyee to lekkie i proste w obsłudze urządzenia. Dzięki zastosowaniu światła lasera seria Reeyee X przechwytuje skanowany obiekt niezależnie od jego koloru czy warunków oświetleniowych. Są przygotowane do skanowania skomplikowanych elementów w różnych warunkach jak i elementów o dużych gabarytach.

Skanery 3D serii Reeyee X znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle korzystając z rozwiązań takich jak druk 3D, inżynieria odwrotna, szybkie prototypowanie oraz kontrola jakości.

Mała waga, łatwa obsługa

Ręczny laserowy skaner 3D Wiiboox Reeyee X3 jest nie tylko lekki i przenośny, ale również bardzo łatwy w obsłudze. Nie musisz wykonywać kalibracji przed skanowaniem.

Wysoka dokładność, wysoka prędkość
Dokładność do 0,03 mm. Szybkie skanowanie: 480 000 punktów/sek.

Oryginalna technologia skanowania HOI
Oryginalna technologia skanowania HOI (hybryda optyki i bezwładności) zapewnia znaczny wzrost dokładności i niezawodności rejestracji punktów chmury, szczególnie w przypadku dużego skanowania przedmiotu.

Niemal nieograniczone skanowanie 3D
Skaner laserowy Wi-xoo Reeyee X3 można dostosować do prawie każdego zadania skanowania 3D, niezależnie od wielkości, tekstury, koloru obiektu i wpływu otoczenia.

Kontrola jakości

Kluczowymi punktami dla pełnej i profesjonalnej metody kontroli jakości produktu jest skaner 3D o wysokiej dokładności oraz oprogramowanie do porównania modelu zaprojektowanego oraz skan rzeczywistego wyprodukowanego obiektu.