Scantech_autorized_partner.jpg

ScanTech KSCAN

Kscan20 2.jpg

KSCAN to profesjonalne skanery 3D z najszerszym wachlarzem zastosowania. Na nowo definiuje przenośne skanery 3D.

KSCAN łączy wysoką wydajność i najwyższą szczegółowość, korzystając z trybu podwójnego skanowania laserowego. Wbudowana funkcja fotogrametrii znacznie rozszerza obszar skanowania i poprawia dokładność objętościową.

Skaner laserowy, fotogrametria i CMM w jednym

Wykorzystując czerwony i niebieski  laser, KSCAN20 zapewnia wysoką wydajność, wynoszącą 650 000 pomiarów/s oraz bardzo wysoką szczegółowość przechwytywania z rozdzielczością 10 μm i dokładnością 0,020 mm. Wbudowany system fotogrametryczny znacznie rozszerza obszar skanowania do 2500 mm × 3000 mm i poprawia dokładność objętościową do 0,035 mm / m. Funkcja sondowania skanera KSCAN20 3D i współpraca z naszym oprogramowaniem 3D ScanViewer prowadzi kompleksowe i efektywne rozwiązania digitalizacji 3D dla różnych gałęzi przemysłu.

Kscan20_edited.jpg

Wsparcie dla pomiarów otworów

Funkcje KSCAN i zastosowanie niebieskiego lasera sprawia, że jesteśmy w stanie zebrać informację z głębszych części otworu. 

Szeroki zakres aplikacji

Funkcje fotogrametrii i możliwość pomiaru CMM, sprawia, że przy użyciu KSCAN jesteśmy w stanie zeskanować obiekt wielkości małej monety jak i obudowę silnika samolotu pasażerskiego. 

Przykładowe skanowanie - Scantech 3D KSCAN

Umów się na prezentację skanera ...

Dwa tryby skanowania

  • Tryb R - standardowy, czerwony laser, rozdzielczość 0,05 mm.

  • Tryb B - ultraprecyzyjny, niebieski laser, rozdzielczość 0,01 mm.

Wsparcie danych YBC/LRA

ScanViewer zawiera profesjonalne narzędzie inspekcji rur, z którego można bezpośrednio eksportować dane YBC/LRA.