FENA Sebastian Michałowski (Tripiodi)

ul. Stefana Batorego 3/20

38-400 Krosno

+48 669 384 378

Oddział Tripiodi

ul. Cieszyńska 9

30-019 Kraków

ScanTech PRINCE 335

KSCAN20 3D Scanner to profesjonalny skaner 3D z najszerszym wachlarzem zastosowania. Na nowo definiuje przenośne skanery 3D. Łączy funkcję fotogrametrii i tryb podwójnego skanowania laserowego. Wbudowana funkcja fotogrametrii znacznie rozszerza obszar skanowania i poprawia dokładność objętościową. KSCAN20 łączy wysoką wydajność i najwyższą szczegółowość, korzystając z trybu podwójnego skanowania laserowego.
KSCAN obsługuje sondowanie, które może poprawnie pozyskiwać dane otworu, płaszczyzny, krawędzi itp. KSCAN może pełne różne pomiary i funkcje analityczne, takie jak pomiar rur, odkształcenie wykrywanie i kontrola 3D za pomocą oprogramowania 3D  ScanViewer, który prowadzi efektywny, niezawodny i pełnowymiarowe technologie pomiarowe 3D dla profesjonalistów zajmujących się projektowaniem i inspekcją produktów

Nieograniczony zakres pomiarowy

KSCAN ma wbudowany system fotogrametrii. Dokładność sięga 0,02 mm, a dokładność objętościowa wynosi do 0,035 mm / m. Może indywidualnie osiągnąć bardzo dokładny zakres pomiarowy 3D od Od 0,02 m do 10 m.

Nieporównywalna rozdzielczość

Tryb podwójnego skanowania laserowego można dowolnie przełączać. Ultra-wysoka rozdzielczość z łatwością rejestruje obraz dane tekstury monety. Rozdzielczość wynosi do 10 μm.