ScanTech PRINCE

Skanery 3D z serii PRINCE zapewniają wysoka precyzję oraz powtarzalność pomiaru. Skanery wyróżniają się zarówno mobilnością jak i szybkością pracy.

Wysoka wydajność i bardzo wysoka szczegółowość to wyjątkowa cecha modeli PRINCE, korzystających z trybów pracy lasera czerwonego i niebieskiego. Łatwo jest skanować duże obiekty jak samoloty, a nawet małe monety. Można je szeroko stosować w projektowaniu przemysłowym, inżynierii odwrotnej, kontroli jakości, kontroli jakości, tworzeniu cyfrowych modeli 3D obiektów muzealnych, w filmach 3D, grach 3D VR/AR itp.
 

Seria PRINCE jest kompatybilna z systemem MSCAN, systemem fotogrametrycznym wspomagającym skanowanie elementów o dużych rozmiarach.

Laserowe skanery ScanTech to lekkie i proste w obsłudze urządzenia. Dzięki zastosowaniu światła lasera przechwytuje skanowany obiekt niezależnie od jego koloru czy warunków oświetleniowych. Są przygotowane do skanowania skomplikowanych elementów w różnych warunkach jak i elementów o dużych gabarytach.

Skanery 3D serii PRINCE znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle korzystając z rozwiązań takich jak druk 3D, inżynieria odwrotna, szybkie prototypowanie oraz kontrola jakości.

Dwa tryby skanowania

PRINCE wykorzystuje laser światła czerwonego i niebieskiego, dzięki czemu umożliwia przechwytywanie bardzo drobnych szczegółów.  Dwa tryby pracy zmieniają się szybko, przez co skanowanie dużych i małych obiektów jest łatwe i szybkie.

Mała waga, łatwa obsługa
Ręczny laserowy skaner 3D ScanTech PRINCE jest nie tylko lekki i przenośny, ale również bardzo łatwy w obsłudze. 
Wysoka dokładność, wysoka prędkość
Dokładność do 0,03 mm. Szybkie skanowanie do 480 000 punktów/sek.
Kontrola jakości
Kluczowymi punktami dla pełnej i profesjonalnej metody kontroli jakości produktu jest skaner 3D o wysokiej dokładności oraz oprogramowanie do porównania modelu zaprojektowanego oraz skan rzeczywistego wyprodukowanego obiektu.
Specyfikacja ScanTech PRINCE 335
Specyfikacja ScanTech PRINCE 775

+48 669 384 378

  • Facebook - Biały Krąg
  • YouTube - Biały Krąg