top of page

Apel do innowatorów !!

Zaktualizowano: 27 lut 2021Masz pomysł jak pomóc w walce z wirusem?

Na co czekasz?


Aktualna sytuacja wygląda bardzo poważnie. Najtrudniejsze prawdopodobnie dopiero przed nami.


Apelujemy do wszystkich innowatorów i przedsiębiorców o wspólne zaangażowanie swoich otwartych umysłów i indywidualnych zasobów do pomocy w walce z koronawirusem. Długie lata rozwoju technologii dały nam wiele możliwości – pora je wykorzystać!


"Technologia na niewiele się zda, gdy używa jej człowiek pozbawiony wyobraźni."


Zachęcamy wszystkich do uważnego słuchania potrzeb płynących z otoczenia i szukania nowych kreatywnych sposobów na ich wypełnienie. Na świecie jest wiele przykładów indywidualnych inicjatyw, takich jak tworzenie części zapasowych do urządzeń medycznych za pomocą drukarek 3D, które stały się pomocne w trudnych momentach. To idealna pora, by uruchomić swoją kreatywność i przedsiębiorczość, zwłaszcza teraz, kiedy wszyscy mamy sporo czasu na rozmyślanie i ożywienie wyobraźni. Na pewno każdy z nas posiada różne zasoby, które mogą odegrać istotną rolę w obecnym kryzysie.


Nie siedźmy bezczynnie i nie poddawajmy się. Działaj!


Wspólne i skoordynowane działania mogą pomóc uratować wiele osób, szybciej powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa, a tym samym sprawniej powrócić do naszego ulubionego biegu.


Tripiodi oferuje swoje darmowe zaangażowanie i pomoc w dziedzinie skanowania 3D, inżynierii odwrotnej czy projektowania CAD przy projektach mających wspomóc walkę z wirusem. Samym skanowaniem zdziałamy może niezbyt wiele, jednak jeśli macie pomysły, które mogą okazać się pomocne w obecnej sytuacji, a któraś z naszych specjalności pomoże Wam w realizacji tej koncepcji – dzwońcie, piszcie maile.


Jesteśmy do waszej dyspozycji!

112 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page