Katalog www Katalog www Katalog stron

Oprogramowanie 3D/Inżynieria

GEOMAGIC DESIGN X

Najbardziej wszechstronne oprogramowanie inżynierii odwrotnej, łącząc oparte na historii CAD przetwarzanie danych 3D  tworzy oparte na funkcjach, edytowalne modele bryłowe kompatybilne z istniejącym oprogramowaniem CAD.

GEOMAGIC WRAP

Obszerny zestaw narzędzi Geomagic Wrap do tworzenia chmur punktów i poligonów oraz zaawansowane narzędzia do obróbki powierzchni pomagają w szybszym tworzeniu wysokiej jakości modeli 3D.

GEOMAGIC CONTROL X

Geomagic Control X to kompleksowa platforma oprogramowania pomiarowego, która dostarcza najpotężniejsze narzędzia w branży w ramach prostych przepływów pracy.

ANSYS Discovery SpaceClaim

Wielozadaniowa aplikacja do modelowania 3D  oparta o technologię bezpośredniego modelowania, która usuwa problemy geometrii związane z różnymi operacjami CAD 3D, typu projektowanie, modelowanie koncepcji, naprawa przetłumaczonych plików CAD itp

ANSYS Discovery Live

Natychmiastowa symulacja 3D, ściśle powiązana z bezpośrednim modelowaniem geometrii. Jest to interaktywne doświadczenie, w którym można manipulować geometrią, typami materiałów lub danymi fizycznymi, a następnie natychmiast dostrzec zmiany w wydajności.

ANSYS Discovery AIM

Symulacja Upfront pozwala na cyfrową eksplorację koncepcji projektowych i testowanie krytycznych wyborów projektowych na wczesnym etapie cyklu życia produktu za pomocą symulacji.

+48 669 384 378

  • LinkedIn - Tripiodi
  • Instagram - Biały Krąg
  • Facebook - Biały Krąg
  • YouTube - Biały Krąg