top of page

Oprogramowanie 3D/Inżynieria

singlebox-design-x_1.png

GEOMAGIC DESIGN X

Najbardziej wszechstronne oprogramowanie inżynierii odwrotnej, łącząc oparte na historii CAD przetwarzanie danych 3D  tworzy oparte na funkcjach, edytowalne modele bryłowe kompatybilne z istniejącym oprogramowaniem CAD.
singlebox-wrap_1.png

GEOMAGIC WRAP

Obszerny zestaw narzędzi Geomagic Wrap do tworzenia chmur punktów i poligonów oraz zaawansowane narzędzia do obróbki powierzchni pomagają w szybszym tworzeniu wysokiej jakości modeli 3D.
singlebox-control-x_4.png

GEOMAGIC CONTROL X

Geomagic Control X to kompleksowa platforma oprogramowania pomiarowego, która dostarcza najpotężniejsze narzędzia w branży w ramach prostych przepływów pracy.
singlebox-control-x_4.png

ANSYS Discovery SpaceClaim

Wielozadaniowa aplikacja do modelowania 3D  oparta o technologię bezpośredniego modelowania, która usuwa problemy geometrii związane z różnymi operacjami CAD 3D, typu projektowanie, modelowanie koncepcji, naprawa przetłumaczonych plików CAD itp
singlebox-control-x_4.png

ANSYS Discovery Live

Natychmiastowa symulacja 3D, ściśle powiązana z bezpośrednim modelowaniem geometrii. Jest to interaktywne doświadczenie, w którym można manipulować geometrią, typami materiałów lub danymi fizycznymi, a następnie natychmiast dostrzec zmiany w wydajności.
singlebox-control-x_4.png

ANSYS Discovery AIM

Symulacja Upfront pozwala na cyfrową eksplorację koncepcji projektowych i testowanie krytycznych wyborów projektowych na wczesnym etapie cyklu życia produktu za pomocą symulacji.
bottom of page